Moloss club CZ

MOLOSS CLUB CZ

  Litenčice 59
76813 Litenčice
Alexandra Ohlídalová
mob.+420 608066567
Moloss club CZ Moloss club CZ - aktuality Moloss club CZ - Moloss v nouzi Moloss club CZ - Stanovy klubu Moloss club CZ - Akce klubu e-mail: moloss@volny.cz


13.12.2016

Mallorská doga, Perro de Presa Mallorquin, Ca de Bou

Nabízím štěňátka Mallorské dogy s PP,  po výborných rodičích, typický vzhled, nar. 30.10.2016. Málopočetné španělské plemeno s vynikající, vyrovnanou povahou, výborný hlídač milující celou svoji rodinu. Odchovaná v rodině, milá a mazlivá. Štěňátka jsou vhodná jak na výstavy a chov, tak jako kamarádi . Štěňátka budou čipovaná, očkovaná - europas. Cena dohodou.

Více foto na: http://www.zottig.estranky.cz/,   https://www.facebook.com/czcadebou/

Telefon: 605977071, e-mail: eva.pelinkova@centrum.cz


24.02.2015

Chovatelská stanice PET FOR EVERY nabízí štěňata Mallorské dogy, s PP.

Jedná se o málopočetné, molossoidní, španělské plemeno, které je věrné a oddané svému pánovi. Jako hlídací a obranářský pes je nepřekonatelný. Po výstavně úspěšných rodičích, vyrovnaných povah. Ještě 5 volných štěňátek! Odběr začátek dubna. Nezávazná návštěva vítána!

Informace a rezervace na stránkách: www.petforevery.estranky.cz


19.08.2014

Chovatelská stanice "AnnJa Bohemia" nabízí stěňata plemene Mallorská doga.

Pejsci jsou odčerveni, s rodokmenem a kupní smlouvou. Toto plemeno se prezentuje vynikající povahou. Je vhoné jak do bytu, tak i na zahradu. Matka-Anny od Soutoku Orlic i otec-Djab Nokaut Kol. Zol.Lisi velmi výstavně úspěšní jedinci, oba se pyšní titulem INTERŠMAPION. Štěňata jsou ihned k odběru, chovatelský servis samozřejmostí. Nazávazná návštěva v CHS vítána.

Více informací na stránkách CHS: www.cadebouannja.cz

Email: sevcik.janina@seznam.cz

Mob: 603 918 421


19.08.2014

Chovatelská stanice Sleepy Hollow Ranch nabízí krásná štěňátka
plemene Mallorská doga s PP (průkaz původu).

Štěňátka jsou čipovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná. Do nových domovů dostanou očkovací průkaz EU, rodokmen FCI, kupní smlouvu, granule do začátku, dárečky. Chovatelský servis samozřejmostí. Štěňátka jsou zdravá, veselá, mají úžasnou přátelskou povahu. Matka Toskania R.J.Osanna DKK 0/0. Otec CH. Badhir Od Soutoku Orlic DKK 0/0.  Možnost odběru IHNED.  Nezávazná návštěva vítána!!!

Více informací na www.sleepyhollowranch.eu

603833227
schwarzerova1@seznam.cz